Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

Трамп пояснив, чому Путіна необхідно було запросити на саміт "Великої сімки"

Трамп пояснив, чому Путіна необхідно було запросити на саміт "Великої сімки"

Членам "Великої сімки" треба було запросити Володимира Путіна до участі у саміті, що пройшов у Канаді, адже значна частина дискусії світових лідерів все одно була присвячена Кремлю.

Про це заявив президент США Дональд Трамп в ефірі телеканалу FoxNews.

"Ми витратили приблизно 25% нашого часу, розмовляючи про Росію. І я подумав про себе, хіба би не було краще, якби вони (представники Росії, - "24") були тут", – зауважив він.

Американський президент додав, що якби президент Росії Володимир Путін був присутній на саміті, "Велика сімка" мала б можливість обговорити ситуацію в Україні та Сирії.

Я не за Росію. Я за США. Ось вам приклад. Якби Володимир Путін сидів зі мною за столом разом з усіма іншими на вечері в Канаді... Якби він був присутнім там, я би попросив його зробити речі, які краще для світу і краще для нього, – наголосив Трамп.

Нагадаємо, напередодні президент США Дональд Трамп заявив про необхідність повернення Росії до "Великої вісімки" після виключення країни у 2014 році. Однак більшість європейських учасників саміту G7 у Канаді виступили проти цього.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту