Сьогодні
Середа 19 Грудня 2018

Трамп доручив уряду підготувати нові санкції проти Росії

Трамп доручив уряду підготувати нові санкції проти Росії

()

У США невдовзі готуватимуть план по введенню санкцій проти Росії за порушення договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності (РСМД)

Відповідне розпорядження президента США Дональда Трампа опубліковане на сайті Білого дому. 

Доручення пов'язане з виконанням закону про оборонний бюджет США на 2018 рік, один із розділів якого стосується введення санкцій проти Росії.

Доповідь повинна містити "план запровадження заходів щодо конкретних осіб за недотримання Росією договору РСМД". 

Санкції можуть ввести проти російських посадовців, відповідальних за віддачу наказів щодо невиконання договору РСМД або тих, які сприяли цьому процесу. Список осіб повинен бути наданий в доповіді. Серед можливих заходів - блокування активів в США та анулювання рахунків, заборона на в'їзд в США і "будь-які інші санкції, які президент вважатиме доречними".

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту