Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Топ-модель по-українськи 2 сезон 11 випуск: проект покинула Яся

Топ-модель по-українськи 2 сезон 11 випуск: проект покинула Яся

У 11 випуску другого сезону "Топ-модель по-українськи", що вийшов 9 листопада 2018 року на "Новому каналі", шоу покинула Яся. Таким чином боротьбу за звання Топ-модель України продовжують 7 учасників.

У 11 випуску шоу "Топ-модель по-українськи" 2 сезон останнє завдання тижня було дуже несподіване. Моделям наклеїли під пахвами волосся, а деяким дівчатам навіть клеїли моноброву. в такому вигляді вони мали показати цю природну красу. За підсумками цієї фотосесії, хтось один отримає імунітет. Але найкращого виберуть не експерти, а самі учасники. Тож учасники влаштували голосування та вирішили, що імунітет отримує Максим.

Ось і настав день відбору. До експертів Вийшла Юля, Дмитро Топориниський та Катя. Усі троє отримали позитивний відгук, але троє потрапили у кімнату смутку. Тим часом Яся, в якої був провальний тиждень, потрапляє до кімнати щастя.

        Посмотреть эту публикацию в Instagram                   Фотосесія «Ранок після вечірки» Яся Крутова @kruttova Ph by @kobrusevphoto #топмодельпоукраински #ukrainiannexttopmodel #тмпу2 #топмодельпоукраїнськи

Публикация от Топ-модель по-українськи (@topmodels_ukraine) 9 Ноя 2018 в 10:07 PST

Тим часом Яна та Дмитро Сукач, які вдало відпрацювали цей тиждень, знову йдуть у кімнату смутку. Навіть Максим, який отримав імунітет, теж потрапив у цю кімнату. Тим часом до компанії Ясі потрапляє Єгор у кімнаті радості.

Та потім прийшла Алла та все пояснила – 6 найкращих учасників потрапили у цю кімнату, бо це тиждень проти правил. Насправді у номінації Єгор і Яся.

На випробуванні за життя на проекті Єгор та Яся мають бути у ролі люстр. Першою була Яся. Вона мала висіти над столом, за яким пили чай хлопці, та задавати тон затишку. І дівчина справилась непогано.

        Посмотреть эту публикацию в Instagram                   Back in 90 Яся Крутова @kruttova Фотосесія для бренду одягу експерта Кості Боровського @kostya.borovski Ph by @yurasov.jpg #топмодельпоукраински #топмодельпоукраїнськи #тмпу2 #ukrainiannexttopmodel

Публикация от Топ-модель по-українськи (@topmodels_ukraine) 2 Ноя 2018 в 10:59 PDT

Єгор мав задавати тон агресії. Компанію йому складали троє дівчат. Та вони настільки сильно вжились у ролі, що почали битись і розкидатись посудом - в результаті Катя та Яна отримали порізи. Єгорові допомагати залишилась одна Юля. Та попри складну ситуацію Єгор показав хороші емоції.

Більше вдалих кадрів виявилось у Єгора, тож проект покидає Яся.

Топ-модель по-українськиЦе модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе. Експерти організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту