Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Тимошенко зустрілася із Садовим: про що говорили політики

Тимошенко зустрілася із Садовим: про що говорили політики

Зараз лідерка "Батьківщини" та кандидатка у президенти Юлія Тимошенко проводить передвиборчу поїздку Львівщиною. Під час візиту у цю область політикиня зустрілася також з мером Львова та її конкурентом у виборчих перегонах Андрієм Садовим.

За словами Тимошенко, вони із Андрієм Садовим поговорили про те, як протидіяти фальсифікаціям, а також агресії терору, який сьогодні здійснюється на виборчі кампанії", передає LB.ua.

Крім того, політикиня не виключила координацію з головою "Самопомочі" щодо парламентських виборів, "тому що країна повинна мати альтернативу, з кого вибирати".

Щодо того, чи можливим є об'єднання на парламентські вибори, Тимошенко відповіла, що скоріше "координація – правильне слово".

Як підкреслила лідерка "Батьківщини", зустріч загалом вийшла прекрасною.

Нещодавно Андрій Садовий назвав тих людей, хто у разі його перемоги на виборах міг би очолити ключові посади у Кабміні, Генпрокуратурі та Нацбанку.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту