Сьогодні
Вівторок 25 Вересня 2018

Тимошенко виглядає дуже погано, – експерт припустив, що лідер "Батьківщини" – важко хвора

Судячи з останніх появ лідерки "Батьківщини" Юлії Тимошенко, складається враження, що їй явно недобре. Крім того, вона навіть повністю не може реалізувати свої "хвилини ненависті".

Про це на своїй сторінці у Facebook написав відомий політолог і екс-нардеп Тарас Чорновіл.

"Юлія Тимошенко виглядає дуже погано. Для ефіру на News One, де вона в п'ятницю 13-го жовтня оголосила, що буде балотуватися на президентських виборах, її, вочевидь, дуже серйозно штукатурили, а кілька фото (наприклад зі зустрічі з послом Італії), які випустили за підсумками майже двотижневого зникнення, неприховано ретушували. На Погоджувальній вона була майже в своєму натуральному вигляді", – підкреслює він.

Читайте також: Чихуахуа, бобік, балабол: Тимошенко натякнула, ким є Ляшко

Юлія Тимошенко під час ефіру на News One

За словами фахівця, він свого часу трохи вивчав медицину, оскільки хотів стати лікарем, відтак має деякі знання.

Читайте на УкропНьюс: Ядерная война может начаться в любой момент – северокорейский дипломат

"Моїх скромних пізнань достатньо, щоб побачити, що людині явно недобре. Навіть повністю реалізувати свої "хвилини ненависті" на Погоджувальній вона не змогла. Згадайте, ніколи Тимошенко не віддала б свій власний пропагандистський ресурс часу своїм же конкурентам. Тим більше, що і без її "подарованих" двох хвилин групка відморозків, які прийшли помітингувати на нараді, слово собі вибили б", – додав політолог.

Юлія Тимошенко під час зустрічі з послом Італії

Водночас Чорновіл підкреслив, що люди, які йдуть у велику політику й від позиції та стану яких колись може залежати доля мільйонів, не мають права на повну приватність.

"Стан здоров'я політика, який оголосив, що через два роки буде боротися за президентство, не може бути таємницею. І саме в цьому контексті Тимошенко повинна пояснити, куди зникала, чому пропустила надважливий для країни й для неї особисто (правда з протилежним знаком) минулий пленарний тиждень. Я думаю, що це має бути пояснено", – підсумував фахівець.

Юлія Тимошенко під час ефіру на News One

Ефір із "хворою" Тимошенко

Читайте на УкропНьюс: Матвиенко объяснила санкционный удар России по КНДР

Нагадаємо, журналісти опублікували інформація про те, що родина Юлії Тимошенко заробляє на мережі ломбардів через офшори

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту