Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Тимошенко очолила рейтинг брехунів 2018 року, - VoxCheck

Тимошенко очолила рейтинг брехунів 2018 року, - VoxCheck

" " 2018

Кандидат у президенти Юлія Тимошенко очолила "Рейтинг маніпуляторів та брехунів" 2018 року

Дослідження проводила аналітична платформа VoxUkraine.

У 248 проаналізованих цитатах Тимошенко частка недостовірної інформації склала 33%.

Однією з неправдивих заяв Тимошенко були данні про держборг: у 2018 році Тимошенко стверджувала, що держборг України сягнув 82% ВВП, тоді як ці дані були актуальними у 2016 році. З того часу цей показник знизився до близько 60%.

Вадим Рабінович (голова "Опозиційної платформи За життя") посів у цьому рейтингу друге місце: частка брехні у його 444 промовах склала 39,9%.

Третє місце посів лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко. Автори рейтингу дослідили 285 його цитат, у яких частка брехні склала 31%.

У 139 цитатах співголови партії "Опозиційна платформа - За життя" Юрія Бойка виявили 24% брехні.

Крім того, експерти дослідили 236 цитат чинного президента України Петра Порошенка, у заявах якого виявили 17% брехні.

У 210 заявах Анатолія Гриценка виявили 15% неправдивою інформації.

В Андрія Садового у цьому рейтингу найменший відсоток неправди: 11,5% брехні у 52 заявах.

Аналітики досліджували висловлювання політиків на тему реформ і фінансування армії, стану економіки та боротьби з корупцією, медицини та освіти, пенсій і субсидій.

Коментарі

  • вадим буянов
    вадим буянов
    был за тимошенко пока неубидился что она действительно патологическая лгунья и угроза для украины.вроде хуже некуда но с тимошенко будет ещё хуже.она вместе с люби друзи и положила начало нашим бедам

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту