Сьогодні
Середа 12 Грудня 2018

Тіллерсон не знає причину свого звільнення

Тіллерсон не знає причину свого звільнення

, ?

Президент США Дональд Трамп заявив, що він особисто прийняв рішення про відставку держсекретаря Рекса Тіллерсона

Трамп вважає, що, на його думку, Тіллерсон "стане тепер набагато більш щасливим, повідомляє AP.

"Рекс і я, ми не раз говорили про це впродовж довгого часу, ми з ним цілком добре працювали, але ми не погоджувалися з низки питань. Якщо ви подивитеся на угоду з Іраном: я вважаю, що вона жахлива; він рахував - угода хороша", - сказав Трамп.

За його словами, з новим держсекретарем Майком Помпео у нього схожий образ мислення.

Сам Тіллерсон не знає причину звільнення з посади державного секретаря США і був налаштований продовжувати свою роботу, заявив виданню The Hill заступник держсекретаря з питань публічної дипломатії Стів Голдстайн.

"Держсекретар не говорив з президентом сьогодні зранку і не знає причини (рішення Трампа про його звільнення – ред.), але він вдячний за надану йому можливість служити та продовжує вважати, що державна служба є благородним покликом",- зазначив Голдстайн.

За його словами, "держсекретар мав усі наміри залишатися" на посаді глави зовнішньополітичного відомства США з метою забезпечення інтересів нацбезпеки. При цьому була відзначена також "надзвичайно міцна" співпраця кабінету Тіллерсона з іншими відомствами, в тому числі Пентагоном.

Його заява суперечить поясненням Білого дому. Зокрема, повідомлялося, що керівник апарату адміністрації президента Джон Келлі поінформував Тіллерсона про те, що Трамп звільнив його, ще у п'ятницю.

Сам Голдстайн, за повідомленнями ЗМІ, був також звільнений зі своєї посади через кілька годин після того, як оприлюднив свою заяву.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту