Сьогодні
Субота 22 Вересня 2018

"Тікати нікуди": Полторак каже, що проти його затриманого заступника в Росії вже 3 справи

Генерал Ігор Павловський предстане перед судом, бо йому нікуди втікати з країни Про це заявив міністр оборони Степан Полторак, передає Еспресо.TV.

"Павловському тікати точно нема' куди. Він був керівником АТО "Маріуполь", він отримав три карні справи в Росії", - сказав Полторак.

Читайте також на УкропНьюс: Грицак заявив про злочин Порошенка, – Гриценко

Проте, з його слів, Генерал Ігор Павловський виконував свої обов’язки з першого дня російської агресії і виконував їх достатньо професійно.

Голова Міноборони, спираючись на дані електронної декларації Павловського, також висловив сумніви у тому, що підозрюваний має гроші, щоб тікати до Європи.

Читайте також на УкропNews: ПАСЕ утвердила резолюцию, которая должна снять политические санкции с России

Нагадаємо, заступника міністра оборони Ігоря Павловського та директора департаменту держзакупівель Володимира Гулевича затримали за підозрою у розкраданні 150 млн грн. Затриманий заступник міністра оборони виявився кавалером ордену Богдана Хмельницького III ступеня, нагородженим за вірність українській присязі під час російсько-української війни. Розтрату було здійснено за схемою зміни вартості палива для міністерства після проведення конкурсу на постачання. 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту