Сьогодні
Вівторок 11 Грудня 2018

Терорист Захарченко зганьбився з ОРДЛОм

Вождь бойовиків "ДНР" не знає, що означає ОРДЛО (окремі райони Донецької та Луганської областей – "24") та вважає, що така назва є неправильною.

Відповідне відео опублікував блогер Сергій Запорізький на своїй сторінці у Facebook.

На кадрах терорист зауважив, що назва ОРДЛО є дуже образливою.

"Якщо хтось не проти, це його особиста думка, але з такою думкою нехай до мене навіть не підходить", – підкреслив Захарченко.

За його словами, що більшість населення окупованої Донеччини голосували за іншу назву – "ДНР", а не за ОРДЛО.

"Напівдурники з мікрофонами в Донецьку, поясніть цьому ображеному дебілові, що він в лютому 2015 року власноруч в Мінських угодах тимчасово окуповану територію Донецької області погодився ОРДЛОм називати", – зауважив Сергій Запорізький.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту