Сьогодні
Вівторок 23 Жовтня 2018

Теракти, штучний інтелект і гомосексуалізм: відомий ілюстратор показав нові сатиричні малюнки

Знаменитий ілюстратор та азербайджанський художник Гюндуз Агаєв вирішив звернути нашу увагу на проблеми сучасного суспільства у своїх нових сатиричних ілюстраціях.

Про це пишуть на Bored Panda.

На малюнках Гюндюз показав, як інформаційні технології керують суспільством, як досі не вирішена проблема політичних в’язнів та просто зображений цинізм усього людства. Свої роботи автор часто публікує на власному сайті.

Пропонуємо переглянути картинки самим, щоб зрозуміти, наскільки вони залишаються актуальними.

Останній оазис

Таке привабливе телебачення

Стіна

Ненависть

Аплодисменти

Чудова подорож під дудку соцмереж

Спасіння

Іграшка "Трамп-будівельник"

Cмертельний наказ

Сучасна людина

Політичні в'язні

Знищуючи інакомислення

Страта "Софії"

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту