Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Теніс: Світоліна дізналася суперниць на підсумковому турнірі WTA

Теніс: Світоліна дізналася суперниць на підсумковому турнірі WTA

Українська тенісистка Еліна Світоліна зіграє з чешками Петрою Квітовою та Кароліною Плішковою і датчанкою Каролін Возняцкі в «білій» групі на підсумковому турнірі Жіночої тенісної асоціації (WTA) у Сінгапурі. У «червоній» групі зіграють німкеня Анжеліка Кербер, японка Наомі Оска, американка Слоан Стівенс та голландка Кікі Бертенс.

Українська тенісистка Еліна Світоліна зіграє з чешками Петрою Квітовою та Кароліною Плішковою і датчанкою Каролін Возняцкі в «білій» групі на підсумковому турнірі Жіночої тенісної асоціації (WTA) у Сінгапурі.

У «червоній» групі зіграють німкеня Анжеліка Кербер, японка Наомі Оска, американка Слоан Стівенс та голландка Кікі Бертенс.

Підсумковий турнір WTA відбуватиметься 20-28 жовтня.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту