Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

«Талібан» адресував лист «американському народу» і нагадав про переговори

«Талібан» адресував лист «американському народу» і нагадав про переговори

Угруповання «Талібан» у листі, поширеному 14 лютого, закликало «американський народ» тиснути на свій уряд стосовно виходу з Афганістану, нагадавши, що афганська війна – це найдовший конфлікт, до якого США були залучені, і вартістю «трильйони доларів». Лист адресований «американському народу, офіційним особам незалежних неурядових організацій та миролюбним конгресменам».

Угруповання «Талібан» у листі, поширеному 14 лютого, закликало «американський народ» тиснути на свій уряд стосовно виходу з Афганістану, нагадавши, що афганська війна – це найдовший конфлікт, до якого США були залучені, і вартістю «трильйони доларів».

Лист адресований «американському народу, офіційним особам незалежних неурядових організацій та миролюбним конгресменам».

У листі було підтверджено давню пропозицію Талібана про прямі переговори з США, у чому Вашингтон неодноразово відмовляв, заявивши, що мирні переговори мають бути між бойовиками та афганським урядом.

Після виведення з Афганістану більшої частини міжнародних сил під проводом НАТО там за двосторонньою домовленістю далі перебуває майже 10 тисяч американських військових, офіційно в небойових ролях, переважно як радники й інструктори.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту