Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

Це кому вони 24 години дають? – Захарова про ультиматум Британії

Це кому вони 24 години дають? – Захарова про ультиматум Британії

З ядерною державою нема чого розмовляти мовою ультиматумів і ставити дедлайн у 24 години.

Таку заяву зробила офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова, передає ТАСС.

"Жодна людина не може вийти у парламент своєї країни і сказати: "Я даю Росії 24 години". Це що за розмова взагалі? Адже ще раз кажу – мова йде про Лондон, який є столицею ядерної держави. Кому це вони 24 години дають? На що вони дають 24 години?" – обурилася Захарова.

Прес-секретар російського міністерства дозволила собі поставити під сумнів компетентність голови МЗС Великобританії Бориса Джонсона.

Для них нормально – вийти і почати лякати. Лякати не треба, не треба лякати, – підкреслила Захарова.

Нагадаємо, 12 березня прем'єр-міністр Британії Тереза Мей заявила, що Скрипаль міг бути отруєним розробленою Росією бойовою нервово-паралітичною речовиною. 13 березня у США вирішили підтримати Британію.

Глава МЗС Сергій Лавров заявив, що Росія не буде відповідати на запити Великобританії у зв'язку з отруєнням колишнього офіцера ГРУ Сергія Скрипаля, поки російській стороні не нададуть доступ до матеріалів справи.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту