Сьогодні
Вівторок 24 Квітня 2018

"Це було пекло". Затриманим у Росії активістам пустили в камеру сльозогінний газ

Затримані на антикорупційній акції 12 червня у російському Санкт-Петербурзі протестувальники заявили, що поліцейські пустили сльозогінний газ в одну з камер відділку поліції Про це повідомляє правозахисний проект "ОВД-Инфо".

Ще двоє затриманих, які провели ніч проти 13 червня в цьому відділенні поліції, підтвердили цю інформацію.  За їхніми словами, в одній із камер був чоловік, що поводився агресивно. 

"Поліцейські вдарили його кілька разів, а потім розпорошили газ із перцевого балона", - заявили затримані. 

Читайте також на УкропНьюс: Клімкін пояснив, чому Україна важлива для НАТО

Через вентиляцію газ потрапив у сусідні камери. При цьому поліцейські жодним чином не відреагували ані на крики затриманих, ані на прохання викликати лікаря для хворого на бронхіальну астму.

Одному із затриманих таки вдалося викликати лікарів.

Після цього 17 людей, яких залишили на ніч у відділенні поліції, перевели в підвальне приміщення, де протримали до вечора наступного дня без їжі, роздавши по пляшці води.

Читайте також на УкропNews: Їм плювати, якого кольору прапор, – військовий експерт розповів про настрої жителів Донбасу

"Це було пекло", – розповіла одна із затриманих, яка провела в підвалі 28 годин.

Нагадаємо, 12 червня в 187 російських містах відбулись антикорупційні акції протесту.  На акціях проти корупції в Москві і Санкт-Петербурзі загалом було затримано близько 1,2 тис. осіб.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту