Сьогодні
Вівторок 23 Жовтня 2018

ЦРУ допомогло запобігти теракту в Росії

ЦРУ допомогло запобігти теракту в Росії

Центральне розвідувальне управління США попередило Росію про теракт, який зловмисники мали намір вчинити у Санкт-Петербурзі.

Про це 17 грудня сповістили у прес-службі Кремля, повідомляє "Медуза".

У зв’язку з цим президент Володимир Путін зателефонував Дональду Трампу, щоб подякувати.

За словами Путіна, відомості від ЦРУ дозволили вийти на слід, виявити і затримати групу терористів.

Про затримання групи, яка готувала вибухи в Санкт-Петербурзі, в тому числі в Казанському соборі, ФСБ оголосила 15 грудня. Всього повідомили про затримання семи чоловік, п'ятеро з них потім заарештував суд.

ФСБ раніше не повідомляла, звідки була отримана інформація про підготовлюваний теракт.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту