Сьогодні
Неділя 16 Грудня 2018

ТОП-сторінок в Instagram, за якими найбільше стежили під час Тижнів моди 2018

ТОП-сторінок в Instagram, за якими найбільше стежили під час Тижнів моди 2018

Найпопулярніші світові блогери та дизайнери не лише особисто відвідують покази Тижнів моди, а й слідкують за гарячими подіями на Instagram-сторінках брендів та моделей.

Представники іменитого ресурсу The Business of Fashion та мережі Instagram склали цікавий ТОП-лист акаунтів, за якими найбільше стежили на Тижнях моди у 2018 році.

Найпопулярнішою сторінкою серед моделей стала 16-річна зірка та донька Сінді Кроуфорд – Кайя Гербер. У цьому сезоні вона брала участь в 21 показі.

Кайя Гербер Джіджі Хадід Белла Хадід Карлі Клосс Фран Саммерс Найпопулярнішою сторінкою серед модних брендів став акаунт торгової марки Tom Ford.

Tom Ford Calvin Klein Ralph Lauren Michael Kors Marc Jacobs Показ марки Tom Ford на Тижні моди в Нью-Йорку (сезон весна-2018)

Найпопулярнішою сторінкою серед модних марок під час Тижня моди в Лондоні став акаунт бренду Burberry.

Burberry Richard Quinn Christopher Kane Teatum Jones Delpozo Найпопулярнішим акаунтом серед брендів під час Тижня моди в Мілані став Gucci.

Gucci Prada Fendi Versace Moschino Найпопулярнішою сторінкою серед стильних марок під час Тижня моди в Парижі став акаунт бренду Chanel.

Chanel Dior Louis Vuitton Saint Laurent Balmain Показ бренду Chanel на Тижні моди в Парижі (сезон весна-2018)

І в підсумку, власницею сторінки, яка отримала найбільший відсоток від кількості підписників за період Тижнів моди, стала модель Анок Яй.

Anok Yai Yasmin Wijnaldum Adut Akech Bior L?a Julian Vittoria Ceretti

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Субота, 15 Грудня

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту