Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Священика РПЦ засудили на 14 років за педофілію в православному таборі

Священика РПЦ засудили на 14 років за педофілію в православному таборі

14 '

У Росії священика РПЦ Гліба Грозовського засудили на 14 років ув'язнення в колонії суворого режиму за педофілію

Про це повідомляє російський "Интерфакс".

Суд також зобов'язав Грозовського виплатити трьом сім'ям потерпілих по 400 тис. рублів. В термін покарання священика суд зарахував перебування під вартою з вересня 2014 року.

Зазначається, що справа священика розслідувалася понад чотири роки.

За версією слідства, влітку 2011 року на території православного дитячого табору Грозовський скоїв насильницькі дії сексуального характеру відносно декількох дітей, які не досягли 14-річного віку.

Аналогічні дії, за даними слідства, Грозовський вчинив в червні 2013 року у Греції в таборі православного дитячо-юнацького клубу "Філадельфія".

Грозовський, який покинув Росію, був оголошений в міжнародний розшук. У вересні 2014 року його затримали в Ізраїлі, а потім екстрадували в Росію, де йому пред'явили звинувачення в злочинах сексуального характеру відносно трьох школярок.

Під час суду Грозовський заявив, що, на його думку, "самої події злочину немає як такої" і що він розраховував на "людське розуміння і справедливе рішення".

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Середа, 23 Січня

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту