Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

Супрун: у пам’яті не залишається більшість з того, що людина читає в час, призначений для сну

Супрун: у пам’яті не залишається більшість з того, що людина читає в час, призначений для сну

У пам’яті не залишається більшість з того, що людина читає в час, призначений для сну, заявила в. о.

У пам’яті не залишається більшість з того, що людина читає в час, призначений для сну, заявила в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун у Facebook.

«Коли треба запам'ятати велику кількість інформації, особливо в період іспитів або важливих нарад на роботі, ми можемо приділяти менше часу сну. Але дарма. Більшість з усього, що людина читає в час, призначений для сну, не залишається в пам'яті. Тому якщо у вас в понеділок важливий день – поспіть як слід», – написала Супрун.

Вона зазначила, під час сну організм регулює життєво важливі системи, впливає на кровообіг, зріст, імунну систему, регулює діяльність мозку та процеси запам'ятовування.

«Сон – найважливіший чинник для консолідації пам'яті. У цей час відбувається поява нових нейронних зв'язків та зміцнення нейронної мережі, які є своєрідними ретрансляторами у формування пам'яті. Більшість інформації, що ми вивчаємо за день, відкладається в короткостроковій пам'яті, і сон необхідний для переміщення знань в довгострокову. Саме здоровий сон впливає на повноту та ефективність запам'ятовування», – пояснила Супрун.

Згідно з рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України, люди у віці від 18 до 60 років мають спати сім або більше годин за ніч.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту