Сьогодні
Понеділок 17 Грудня 2018

Суддю з Донеччини звільнили за крадіжку чаю та годинника

Суддю з Донеччини звільнили за крадіжку чаю та годинника

Вища рада правосуддя звільнила суддю Оксану Бухтіярову за крадіжку у крамниці чаю та годинника Про це йдеться на сайті Вищої ради правосуддя. 14 березня 2016 року суддя Дзержинського міського суду Донецької області Бухтіярова у робочий час вкрала з магазину коробку з пакетом чаю і годинник.

Вища рада правосуддя звільнила суддю Оксану Бухтіярову за крадіжку у крамниці чаю та годинника Про це йдеться на сайті Вищої ради правосуддя. 14 березня 2016 року суддя Дзержинського міського суду Донецької області Бухтіярова у робочий час вкрала з магазину коробку з пакетом чаю і годинник. Правопорушення зафіксували камери нагляду крамниці, а під час обшуків сумки судді охоронці виявили награбоване.

Вища рада правосуддя дійшла висновку, що такі дії порочать звання судді та істотно підривають авторитет правосуддя і є несумісними з перебуванням на посаді судді. Тож 24 січня суд ухвалила рішення про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності та застосування до неї дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення з посади. Зазначається, що Бухтіярова відмовилась оскаржувати рішення про звільнення.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту