Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

Судді Януковича контролюють систему господарських судів України

Судді Януковича контролюють систему господарських судів України

Екс-заступник голови Вищого господарського суду України Артур Ємельянов впливає на Апеляційний господарський суд міста Києва через суддю Юрія Власова.

Як повідомляють "Коментарі", суддя Апеляційного госпсуду Києва Юрій Власов є правою рукою Ємельянова в господарських судах України. Саме він у 2011-2014 роках від імені Ємельянова "курирував" розподіл та розгляд найбільш значущих справ.

Рух "Чесно" в рамках кампанії "ЧЕСНО.Фільтруй суд!" з аналізу кандидатів до Верховного Суду включив Власова до списку суддів з поганою репутацією. Власов виявився власником акцій заводу "Турбоатом" та двох автомобілів, ринкова вартість яких не могла бути підтверджена доходами судді та його родини.

У свою чергу НАБУ під час проходження кваліфікаційної оцінки оприлюднило інформацію про корупційні ризики, пов’язані з доходами родичів судді Власова. Мовилося, зокрема, про наявність у дружини Власова квартири, яку вона отримала в подарунок у 2015 році, а також про те, що родичі судді на підставі довіреностей отримували різне майно.

Генеральний прокурор Юрій Луценко називав Ємельянова "одним з двох суддів, які за часів Януковича були архітекторами замовних судових рішень" і про підозру якому особисто писав на своїй сторінці у Facebook.

"Слідство має докази того, що ці особи в 2011-2014 роках фактично підкорили собі систему ухвалення судових рішень. Досліджується близько 7000 випадків незаконного втручання в автоматизовану систему розподілу справ та заяв, втручання в діяльність суддів з метою ухвалення необхідних зловмисних неправосудних рішень у господарських судах всіх інстанцій", – писав Ю. Луценко.

В одній з декларацій екс-зазаступника голови ВГСУ було вказано 12 квартир, декілька будинків і земельних ділянок. В Ліхтенштейні було арештовано рахунок на 13 мільйонів швейцарських франків, який відповідно до підозри поліції, належав дружині Артура Ємельянова.

Протягом 2017 року розслідування справи Ємельянова 6 разів зупинялося і 6 разів поновлювалось. У жовтні 2017 року начальник Департаменту спеціальних розслідувань ГПУ

Сергій Горбатюк повідомив журналістам, що "справа на фінішній прямій". В тому ж місяці постановою заступника генпрокурора термін досудового розслідування був продовжений до 1 лютого. Втім 26 грудня прокурор Олег Багнюк сповістив суд, що існують обставини, які заважають завершенню досудового розслідування, зокрема необхідність проведення низки слідчих та процесуальних дій. Новий термін досудового розслідування спливає 28 лютого.

А. Ємельянов і Ю. Власов продовжують працювати в системі господарських судів України.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту