Сьогодні
Понеділок 24 Вересня 2018

Суд у Білорусі засудив українця до понад 3 років тюрми через «незаконне перевезення зброї»

Суд у Білорусі засудив українця до понад 3 років тюрми через «незаконне перевезення зброї»

Суд у Білорусі засудив громадянина України до трьох років і трьох місяців позбавлення волі за звинуваченнями у «незаконному переміщенні через митний кордон Євразійського економічного союзу і державний кордон Білорусі вогнепальної зброї». Як повідомляє білоруська служба Радіо Свобода, про це стало відомо після того, як Міністерство юстиції України звернулося до суду для приведення покарання у відповідність з національним законодавством, щоб це стало підставою для екстрадиції українця на батьківщину.

Суд у Білорусі засудив громадянина України до трьох років і трьох місяців позбавлення волі за звинуваченнями у «незаконному переміщенні через митний кордон Євразійського економічного союзу і державний кордон Білорусі вогнепальної зброї».

Як повідомляє білоруська служба Радіо Свобода, про це стало відомо після того, як Міністерство юстиції України звернулося до суду для приведення покарання у відповідність з національним законодавством, щоб це стало підставою для екстрадиції українця на батьківщину.

Суд вирішив відповідне клопотання Міністерства юстиції безпідставним – в Україні таке правопорушення є адміністративним, а не кримінальним. У разі, якщо Міністерство юстиції не оскаржуватиме судове рішення, громадянин України буде відбувати покарання в Білорусі.

Зараз українець перебуває у білоруській виправній колонії № 2. Вирок був оголошений 8 червня 2017 року. У листопаді того ж року Генеральна прокуратура Білорусі запропонувала Україні екстрадувати українця на батьківщину для подальшого відбування покарання.

Як з’ясувалося в ході судового розгляду клопотання Міністерства юстиції України, громадянин України намагався провезти на територію Білорусі мисливську гвинтівку, яку експертиза визначила як «гладкоствольну вогнепальну зброю».

У Білорусі громадянина України засудили за частиною першою статті 333-1 (незаконне переміщення вогнепальної зброї) Кримінального кодексу Білорусі.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 23 Вересня

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту