Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Суд РФ визнав законним арешт чотирьох військовополонених моряків

Суд РФ визнав законним арешт чотирьох військовополонених моряків

12

12 лютого Московський міський суд визнав законним продовження арешту ще чотирьом українським військовополоненим морякам

Про це повідомляє "Уніан".

Відповідне рішення виніс суддя Мосміськсуду. Зокрема, він визнав законним продовження арешту Євгену Семидоцькому, Андрію Оприску, Роману Мокряку і Сергію Цибізову.

"Апеляційну скаргу відхилити. Рішення Лефортовського районного суду залишити без зміни", - сказав суддя. Так, українські військовополонені залишаться під вартою в СІЗО "Лефортово" до кінця квітня. Повідомляється, що українські військові відмовилися давати свідчення суду, пославшись на 17 статтю Женевської конвенції.

Відповідне засідання суду відбулось у закритому режимі на вимогу слідчого ФСБ і прокурора. Хоч і адвокати та військовополонені моряки виступали за відкрите судове засідання.

Журналістів, консулів України, дипломатів країн ЄС запросили лише на оголошення рішення суду. Адвокат Мокряка Ілля Новіков нагадав, що в судовому засіданні немає секретних матеріалів і клопотання слідчих порушує принцип гласності ведення процесу.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту