Сьогодні
Вівторок 11 Грудня 2018

"Суд" Криму змінив вирок українському активісту Балуху

"Суд" Криму змінив вирок українському активісту Балуху

Верховний суд анексованого Криму змінив вирок українському активісту Володимиру Балуху Про це повідомляють "Крим. Реалії".

Верховний суд анексованого Криму змінив вирок українському активісту Володимиру Балуху

Про це повідомляють "Крим.Реалії".

Суддя Тімур Слезко виключив з обвинувачення пункт про придбання боєприпасів, і покарання скоротили на два місяці – до 3 років і 5 місяців позбавлення волі в колонії-поселенні.

При цьому в ході засідання суд відмовив в задоволенні клопотань про виклик свідків, яких не допитали під час судового слідства, також в проведенні додаткових експертиз, витребуванні додаткових документів і здійсненні аудіозапису силами суду.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту