Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Стоматологи-волонтери безкоштовно лікуватимуть визволених з полону українців

Стоматологи-волонтери безкоштовно лікуватимуть визволених з полону українців

-

Усі витрати за проведення стоматологічних процедур визволеним на Донбасі українцям візьмуть на себе стоматологи-волонтери

Про це заявила керівник офісу уповноваженого Президента з питань реабілітації учасників АТО Наталія Зарецька, передає Укрінформ.

Асоціація стоматологів України лікуватиме українців, яких тримали у заручниках окупаційна адміністрація Росії на Донбасі.

"Асоціація стоматологів України - це організація, яка взяла на себе все стоматологічне забезпечення заручників. Дуже важливим є, коли державні органи, волонтерська спільнота та професійна співпрацюють", - зазначила Зарецька.

: Фоторепортаж

За словами віце-президента Асоціації стоматологів України Віктора Пономаренко, усі визволені із полону потребують стоматологічної допомоги. 

 на Донбасі

За дорученням міністра оборони всім військовим буде проведена повна реабілітація - звичайне протезування та протезування на імплантах. Асоціації імплантологів погодилась безкоштовно надати необхідні матеріали. 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Середа, 23 Січня

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту