Сьогодні
Середа 16 Січня 2019

Стали відомі імена усіх суперниць українських тенісисток на Australian Open

Стали відомі імена усіх суперниць українських тенісисток на Australian Open

Лідер української збірної Еліна Світоліна та двоє її колег по команді Катерина Бондаренко та юна Марта Костюк дізнались своїх перших суперниць на Australian Open.

Четверта ракетка світу Еліна Світоліна зустрінеться із сербкою Іваною Йоровіч, яка посідає 279 місце в рейтингу WTA.

Катерина Бондаренко (94-місце у рейтингу WTA) зійдеться на корті зі швейцарською тенісисткою Вікторією Голубич, яка займає 115-й рядок світового рейтингу.

15-річна Марта Костюк, яка дебютуватиме на дорослому Australian Open, отримала у суперниці 25-й номер посіву – китаянку Пен Шуай.

Ще дві представниці України – Леся Цуренко та Катерина Козлова – дізнались імена своїх суперниць напередодні.

Перша ракетка України Еліна Світоліна похвалилась у своєму Instagram новенькою персиковою формою, у якій їй вже не терпиться вийти на корт.

Can’t wait to wear my new @australianopen outfit @nikecourt #mostwanted

Допис, поширений Elina Svitolina (@elisvitolina) 13 Січ 2018 р. о 8:10 PST

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту