Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Справа про мільйони топ-розвідника Семочка: СБУ не перевіряла дані журналістів. Документ

Справа про мільйони топ-розвідника Семочка: СБУ не перевіряла дані журналістів. Документ

? ,

Відповідно до офіційної відповіді, СБУ не перевіряла інформацію про нібито наявність у родини першого заступника голови Служби Сергія Семочка російського громадянства та майна на мільйони доларів

Про це заявив очільник експертної організації StateWatch Гліб Канєвський з посиланням на відповідь СБУ, передає "Українська правда".

"Перевірка зазначеної у запиті інформації стосовно членів родини посадової особи іншого державного органу Службою безпеки не проводилась", - пишуть у відомстві. 

Тим часом у адміністрації президента відмовилися відповідати на аналогічне питання: "чи проводився аналіз викривальної інформації". В українського президента зауважили, що така відповідь не передбачена законодавством.

 

"Просимо взяти до уваги, що Законом "Про доступ до публічної інформації" не передбачено обов’язку розпорядника інформації щодо створення нових видів документів та інформації, проведення аналізу або запровадження окремого виду статистики, коментування тих чи інших подій або висловлювань тощо", - підсумували в АП.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту