Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

Справа Гандзюк: суд оголосив перерву в засіданні з обрання запобіжного заходу Мангеру

Справа Гандзюк: суд оголосив перерву в засіданні з обрання запобіжного заходу Мангеру

Шевченківський районний суд Києва оголосив перерву на 4 години у засіданні, на якому мали обрати запобіжний захід главі Херсонської облради Владиславу Мангеру, підозрюваному в організації вбивства радниці міського голови Херсона, активістки Катерини Гандзюк. Таким чином суд частково задовольнив клопотання адвокатів Мангера, які сказали, що не отримали матеріалів справи, і просили перенести засідання на 13 лютого.

Шевченківський районний суд Києва оголосив перерву на 4 години у засіданні, на якому мали обрати запобіжний захід главі Херсонської облради Владиславу Мангеру, підозрюваному в організації вбивства радниці міського голови Херсона, активістки Катерини Гандзюк.

Таким чином суд частково задовольнив клопотання адвокатів Мангера, які сказали, що не отримали матеріалів справи, і просили перенести засідання на 13 лютого.

Активістка Катерина Гандзюк померла 4 листопада 2018 року Активістка Катерина Гандзюк померла 4 листопада 2018 року ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Підозрюваний в організації вбивства Гандзюк обіцяє повну співпрацю зі слідством Владислав Мангер – один із тих, кого активісти кампанії «Хто замовив Катю Гандзюк?» пов’язують із нападом, який призвів до смерті 33-річної херсонської активістки і чиновниці Катерини Гандзюк.

Хоча Мангер заперечував свою причетність до злочину, 31 січня він оголосив при призупинення членства в партії «Батьківщина» на час розслідування. 10 лютого «Батьківщина» виключила Мангера з числа своїх членів.

7 лютого журналісти програми «Схеми» (спільний проект Радіо Свобода та каналу «UA:Перший») повідомили, що довірена особа Мангера Андрій Мурашкін влітку 2018 за безцінь здав в оренду базу відпочинку на березі моря ключовому підозрюваному у вбивстві Гандзюк Олексієві Левіну. Це сталося за тиждень до того, як Катерину Гандзюк облили кислотою, що зрештою призвело до її смерті.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту