Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

Спалах кору зафіксували на Донеччині

Спалах кору зафіксували на Донеччині

У Донецькій області було госпіталізовано шістьох осіб у яких діагностували захворювання на кір.

Про це розповіла заступник головного лікаря Покровської центральної районної лікарні Вікторія Переяслова, передає UA: Донбас.

"На кір захворіли в Покровському і Родинському. Із 6 хворих – п'ятеро дорослих і одна дитина – першокласник. У школі №6 в Покровському, де він навчається з 15 січня вирішено на тиждень продовжити канікули. Решта навчальних закладів працюють в штатному режимі", – розповіла Переяслова.

За її словами, для боротьби із кором у місті створено оперативний штаб, до якого надходить вся інформація щодо нових випадків захворюваності.

Зазначається, що безкоштовно отримати щеплення проти кору зможуть лише діти. Вакцинація проводиться у віці від 1 до 6 років, якщо раніше відмовлялися – до 18 років. Дорослі щеплення повинні купити самостійно.

Нагадаємо, через спалах кору Російська Федерація посилила санітарний контроль на кордоні з Україною.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту