Сьогодні
Неділя 16 Грудня 2018

Солістка The Hardkiss поділилась враженнями від сімейного відпочинку в Туреччині

Солістка The Hardkiss поділилась враженнями від сімейного відпочинку в Туреччині

Солістка українського гурту The Hardkiss Юлія Саніна провела свій незабутній відпочинок із сім’ю в Туреччині та на завершення поїздки поділилась враженнями.

Про це співачка розповіла у своєму Instagram. У відпустці Юлія разом з чоловіком Валерієм Бебко і 2-річним сином Данилом провела щонайменше 10 днів. В останній день перебування в Туреччині Саніна поділилась враженнями від спільного проведення часу в заморській країні.

Весела і душевна вийшла відпустка, прямо як це фото! Відпочинок з дитиною дає можливість і радіти по-дитячому, і дивуватися, і вести бесіди на філософські теми типу "Куди пропав Місяць" або "Чому шахові фігури повинні стояти на дошці, а не валятися в траві". Звичайно, нікуди без умовлянь поїсти щось, крім булочок, йти ніжками, а не на шиї у тата, зайти в море, тому що весь в піску. Навіть нежить встигли підчепити і побороти, і не занепадати духом при цьому. Загалом, вдячна за це чудовий час!, – розповіла щаслива Юлія Саніна.

Валерій Бебко, син Данило і Юлія Саніна

Під час відпустки артистка з чоловіком ділились сонячними фотографіями, де вони всі разом купаються в морі, гуляють узбережжям та просто насолоджуються спілкуванням одне з одним.

  Допис, поширений The HARDKISS (@val_hardkiss) 7 Лип 2018 р. о 5:42 PDT

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту