Сьогодні
Вівторок 22 Січня 2019

"Сміливий крок до миру", - США про продовження закону щодо особливого статусу Донбасу

"Сміливий крок до миру", - США про продовження закону щодо особливого статусу Донбасу

" " 31 2019

США підтримали пролонгацію Україною закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" до 31 грудня 2019 року

Про це йдеться в офіційній заяві речниці американського Державного департаменту Хезер Науерт.

Вона зазначила, що пролонгація цього закону свідчить про незмінну прихильність України мирному врегулюванню конфлікту і реалізації Мінських угод.

Таким чином, "сміливий крок України до миру різко контрастує у порівнянні з невиконанням Росією своїх зобов'язань щодо Мінських угод". 

"Ми закликаємо Росію приєднатися до України в пошуках миру. Росія і сили, які вона озброює, тренує, веде і з якими воює пліч-о-пліч, ще не виконали зобов'язання щодо припинення бойових дій, виведення іноземних військових, обміну полонених та розпуску незаконних збройних формувань. Москві слід ввести повне і всеосяжне припинення вогню і скасувати незаконні вибори, які вона організовує в підконтрольних Росії частинах Східної України", - наголосила Науерт. 

Вона додала, що США продовжують підтримувати зусилля Франції та Німеччини в "нормандському форматі", метою яких є сприяння реалізації Мінських угод. При цьому американська влада відкрита для діалогу з Москвою на шляху відновлення територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів.

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту