Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Смертельний напад у Мельбурні: відповідальність взяла "ІД"

Смертельний напад у Мельбурні: відповідальність взяла "ІД"

Ісламська держава взяла на себе відповідальність за напал у Мельбурні Про це повідомило видання SITE Intelligence Group. У повідомленні йдеться, що чоловік, який кидався з ножем на перехожих та поліцейських виявився бойовиком Ісламської держави.

Ісламська держава взяла на себе відповідальність за напал у Мельбурні

Про це повідомило видання SITE Intelligence Group.

У повідомленні йдеться, що чоловік, який кидався з ножем на перехожих та поліцейських виявився бойовиком Ісламської держави.

Як повідомлялось раніше, У Мельбурні чоловік врізався на автомобілі в торговельний центр, а потім почав нападати на перехожих із ножем.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту