Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Смертельна ДТП за участю Зайцевої: через що у Харкові почнеться повстання

Смертельна ДТП за участю Зайцевої: через що у Харкові почнеться повстання

Суд за жодних обставин не відпустить під домашній арешт підозрюваних у смертельній ДТП на Сумській Олену Зайцеву та Геннадія Дронова, оскільки тоді у Харкові розпочнеться народне постання. Щоправда, тут орган правосуддя бере до уваги не юридичні аспекти, а суто політичні.

Таку думку висловив автоюрист Денис Конюшко, передає "Обозреватель".

Як зауважив він, суд не дозволить випустити із СІЗО під домашній арешт Зайцеву та Дронова, оскільки враховуватиме не юридичні, а суто суспільні підстави.

"На мою думку, якщо не було б такої уваги преси до цієї справи — таке могло б статися. Але зараз мовиться не про юридичні аспекти, а саме про суто політичні. Якщо їм змінять запобіжний захід, то, я розумію, що там буде повстання у Харкові", – зазначив Конюшко.

Водночас юрист зауважив, що у цьому випадку мовиться про заходи забезпечення, адже нині Дронов і Зайцева не є осудженими, а є обвинуваченими. Відтак, за його словами, прокуратура за поданням у відповідні терміни, може подати клопотання про продовження або зміну запобіжного заходу.

"Обраний нині запобіжний захід – це утримання під вартою. Це найжорсткіший спосіб забезпечення та він застосовується тоді, коли є реальні підстави вважати, що людина може ховатися, або буде впливати на свідків, буде іншим чином заважати слідству. Однак теоретично закон дає можливість змінити запобіжний захід. Але я, як людина, дуже сумніваюся, що суд їх відпустить", – підсумував юрист.

Нагадаємо, 18 жовтня 2017 року на вулиці Сумській у Харкові трапилась смертельна ДТП за участю автомобілів Lexus і Volkswagen Touareg. Внаслідок аварії на місці загинули 6 осіб. Автомобілем Lexus керувала 20-річна Олена Зайцева, яку суд взяв під арешт, водієм Volkswagen Touareg був Геннадій Дронов, якого суд теж узяв під варту.

  (function() { window.plasrv = "https://pollapi.luxnet.ua"; var _pla = document.createElement('script'); _pla.type = 'text/javascript'; _pla.src = 'https://pollapi.luxnet.ua/javascripts/poll_widget/pollWidget.js?v2'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(_pla, s); })();  

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту