Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

Смертельна ДТП у Харкові: обвинувачений Дронов відмовився від участі в дебатах

Смертельна ДТП у Харкові: обвинувачений Дронов відмовився від участі в дебатах

Один із водіїв, обвинувачений у справі про ДТП у Харкові, внаслідок якої в 2017 році загинули шестеро людей, Геннадій Дронов відмовився брати участь у дебатах у Київському районному суді міста. Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, він мотивував це небажанням повторюватися в останньому слові.

Один із водіїв, обвинувачений у справі про ДТП у Харкові, внаслідок якої в 2017 році загинули шестеро людей, Геннадій Дронов відмовився брати участь у дебатах у Київському районному суді міста.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, він мотивував це небажанням повторюватися в останньому слові.

На судових дебатах 12 лютого виступали адвокати Дронова, які заявили, що вважають провину підзахисного не доведеною.

Адвокат Сергій Перепелиця наголосив, що вимога сторони обвинувачення визнати винуватими обох учасників ДТП і призначити їм по 10 років позбавлення волі, не є обґрунтованою.

Адвокат нагадав, що захист Дронова неодноразово висловлював недовіру харківським експертам, на висновках яких ґрунтувалося обвинувачення. Крім того, Перепелиця неодноразово підкреслював, що його підзахисний не мав умислу на грубе порушення правил дорожнього руху, на відміну від іншої учасниці ДТП Олени Зайцевої, яка їхала зі значним перевищенням допустимої швидкості.

??Суд почав по суті розгляд справи ДТП у Харкові, в якій загинули 6 пішоходів (відео) Будь ласка, зачекайте Отримати Adobe Flash Player Embed share ??Суд почав по суті розгляд справи ДТП у Харкові, в якій загинули 6 пішоходів (відео) Embed share The code has been copied to your clipboard. width px height px Поділитися на Facebook   Поділитися у Twitter   The URL has been copied to your clipboard No media source currently available

0:00 0:01:31 0:00 ЗАВАНТАЖИТИ 270p | 4,5MB 360p | 6,3MB 720p | 14,4MB 1080p | 30,6MB «Є велика різниця в тому, як рухалися автомобілі, коли і як хто почав порушувати правила дорожнього руху і саме умисел в порушенні цих правил дорожнього руху. За таких обставин водію автомобіля Touareg Дронову не може бути поставлено в провину те, що він не зміг уникнути зіткнення з автомобілем Lexus під керуванням Зайцевої… Обвинувачення, висунуте Дронову, є суперечливим, необґрунтованим і не відповідає дійсним обставинам кримінального правопорушення, а тому не може бути визнаним судом доведеним. Це є підставою для ухвалення виправдувального вироку», – підсумував Перепелиця.

Після цього у дебатах оголосили перерву до 19 лютого. Очікується, що в цей день виступить захист Зайцевої і сама обвинувачена.

Судові дебати почалися 6 лютого. Того дня в суд виступали представники прокуратури, які попросили суд про 10 років ув’язнення для обвинувачених.

18 жовтня 2017 року в Харкові на перехресті вулиці Сумської і провулка Мечникова сталася аварія. За даними поліції, позашляховик, яким кермувала 20-річна дівчина Олена Зайцева, рухаючись на заборонений сигнал світлофора, зіткнувся з іншим автомобілем, яким кермував Геннадій Дронов.

У результаті зіткнення позашляховик вилетів на тротуар, де були пішоходи. Загинули шестеро людей, ще п’ятеро були травмовані.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту