Сьогодні
Середа 26 Вересня 2018

Скільки українців вважають, що українська мова має бути єдиною державною: результати опитування

Скільки українців вважають, що українська мова має бути єдиною державною: результати опитування

Більше половини українців (61%) вважають, що українська мова повинна бути єдиною державною, при цьому російська повинна вільно використовуватися у всіх сферах життя.

Про це свідчить опитування, яке провела соціологічна група "Рейтинг".

Так, згідно з  результатами соцопитування, 17% респондентів вважають, що російській мові необхідно надати статус офіційної в окремих регіонах і зберегти при цьому державний статус української.

19% опитаних висловилися за можливість державного статусу як українського, так і російського мов. За даними опитування, найбільша кількість прихильників надання російській мові певного статусу – на півдні та сході України. У той же час навіть в цих регіонах кількість тих, хто виступає за збереження статус-кво державної мовни – 40-45%.

Соціологічне опитування було проведене з 22 червня по 5 липня 2018 року. Дослідження охопило все населення України від 18 років, репрезентативність була представлена ??за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Було опитано 3200 респондентів. Похибка дослідження становить не більше 1,7%.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту