Сьогодні
Вівторок 18 Грудня 2018

Скільки українців цікавиться політикою: дані соцдослідження

Соціологічне дослідження Центру Разумкова показало, що значна частина громадян України не цікавляться політикою. Особливо молодь.

Про це заявив заступник генерального директора по аналітичній роботі Центру Разумкова Юрій Якименко, повідомляє "Інтерфакс".

Соціологами Центру Разумкова було проведено соціологічне дослідження, згідно якого 60,3% респондентів не надто цікавляться політикою (43,1%), або не цікавляться нею зовсім (17,2%). Лише 37,7% відповіли, що дуже цікавляться політикою (5%) або скоріше цікавляться нею (32,7%). Не змогли відповісти 2% опитаних.

"Перше, що кидається в очі – дуже низький інтерес людей до політики. Вони або взагалі не цікавляться нею або мало цікавляться, і найменше цікавиться молодь", – розповів Юрій Якименко.

За його словами, що всього 24% молоді, віком від 18 до 29 років виявляє інтерес до політики.

Соціологічне дослідження було проведено у вересні в усіх регіонах України за винятком Криму і окупованих територій Донбасу. Під час дослідження було опитано 2008 респондентів у віці від 18 років (теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%).

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту