Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

Скільки прихильників РПЦ має в Україні: в УМЦ МП здивували заявою

Скільки прихильників РПЦ має в Україні: в УМЦ МП здивували заявою

У Московському патріархаті заявили, що в Україні нібито налічується від 17 до 20 мільйонів їхніх парафіян. Тому, українська влада не зможе вигнати прихильників РПЦ з країни.

Про це сказав керівник прес-служби УПЦ МП Василь Анісімов, передає ТАСС.

Анісімов гнівно відреагував на слова Президента України Петра Порошенка про те, що представникам Російської православної церкви потрібно покинути країну.

"Абсурдно гнати церкву, яка народилася тут (в Києві, – 24 канал) тисячу років тому, сформувала нашу ментальність, наш народ. Я це все відношу до тотального невігластва", – обурився представник УПЦ МП.

Окрім того, Анісімов не виключає, що заява Порошенка про те, що РПЦ не місце в Україні, може нести під собою "якісь погрози".

Проте, він впевнений, що українській владі не вдасться вигнати Московський патріархат через велику кількість прихильників.

До УПЦ МП відносять 17-20 мільйонів населення. Як вони можуть всіх цих людей вигнати? – сказав Анісімов.

За його словами, представники влади нібито можуть лише "організувати гоніння, шельмування, чим вже займаються" стосовно представників Московського патріархату.

Нагадаємо, 11 жовтня синод Вселенського патріархату у Стамбулі ухвалив рішення щодо надання Томосу про автокефалію Українській православній церкві. На засіданні Синоду також було ухвалене рішення про зняття анафеми з партріарха УПЦ КП Філарета та предстоятеля Української православної автокефальної церкви Макарія та визнання їх канонічними. Після цього Російська православна церква у Мінську зібрала Синод, за підсумками якого оголосила про припинення євхаристійного спілкування з Константинопольською церквою. Згодом Вселенський патріарх Варфоломій прокоментував реакцію Російської православної церкви на рішення Синоду надати автокефалію Українській православній церкві. Він заявив, що росіяни не мають вибору та їм доведеться погодитися з рішеннями Константинополя.

Історія православної церкви: дивіться відео

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту