Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

Скільки неповнолітніх курять в Україні: дані МОЗ

Скільки неповнолітніх курять в Україні: дані МОЗ

Понад 20% українців постійно курять цигарки, а серед неповнолітніх майже кожен сьомий зловживає тютюном.

Про це повідомляє Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України.

Зазначається, що ініціатива U-Report за підтримки UNICEF опитала українську молодь щодо куріння. У ньому взяли участь 12 276 U-репортерів віком від 14 до 34 роки.

Майже 21% опитаних зазначили, що курять. Серед опитаних віком 14–17 років тютюн уживає 14,6%, а серед тих, кому 18–19 років, – 21%, – розповіли дослідники.

Вони зазначили, що серед тих, хто не курить цигарки, майже половина курили кальян. Звичайні сигарети пробували 44,2% опитаних некурців, зі смаковими добавками – 23,7%, а вейпи – 19,4%.

"Частка тих, хто ніколи не пробував тютюнову продукцію, незначна – лише 24,3%", – додали дослідники.

via GIPHY

Окрім того, результати опитування показали, що 60,4% молоді бачили рекламу цигарок, попри те що реклама тютюну в Україні заборонена ще з 2012 року. У МОЗ підкреслили, що тютюнові компанії знайшли лазівки в законодавстві й використовують вітрини магазинів як рекламні щити.

До слова, раніше представниця Міністерства охорони здоров’я України Катерина Римаренко повідомила, що поширеність куріння серед підлітків в Україні знизилася майже на 40% з 2010 року. Водночас дорослих, які курять, поменшало на 20%.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту