Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Скільки мирних жителів Донбасу загинуло у жовтні

Скільки мирних жителів Донбасу загинуло у жовтні

У жовтні Управління Верховного комісара ООН з прав людини зафіксувало 18 жертв серед цивільного населення у зоні бойових дій на Донбасі.

Про це повідомляє "Громадське" з посиланням на відповідний звіт.

Зазначимо, що з цих 18 мирних жителів Донбасу 5 людей були вбиті, а 13 – поранені.

"У цілому інциденти, пов'язані з мінами і ВПВ (вибухонебезпечними пережитками війни), призвели до 61% жертв", – сповістили у звіті.

До слова, протягом доби 19 листопада проросійські бойовики 21 раз обстріляли українських військових на Донбасі. Троє захисників України зазнали поранень.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту