Сьогодні
Середа 19 Грудня 2018

Скільки коштує ковбаса в окупованому Луганську: ціни вражають

Скільки коштує ковбаса в окупованому Луганську: ціни вражають

В окупованому російською владою Луганську користувач соціальних мереж провів огляд цін на ковбасу і опублікував фото.

Про це повідомляють користувачі в соціальних мережах.

Користувачі опублікували фото ковбас з цінниками. За словами автора фото, ціни актуальні за станом на квітень 2018 року.

Згідно фото, варена ковбаса коштує у Луганську 160-270 руб. за кг (67-113 грн за місцевим курсом), "Дитяча" 377 руб. (158 грн), сирокопчена ковбаса продається за ціною 640-830 руб. (269-349 грн) за кг, ціни на окремі види досягають 914 руб. (384 грн).

Окрім цього, на більшості цінників вказано виробник "ЛНР".

Цінники сфотографовані у супермаркеті "SPAR", а частина – в магазині в Медмістечку. Також у пабліку стверджують, що ціни загалом однакові в різних магазинах.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту