Сьогодні
Неділя 16 Грудня 2018

Скандальною Настею Рибкою зацікавилися агенти ФБР – CNN

Скандальною Настею Рибкою зацікавилися агенти ФБР – CNN

Співробітники Федерального бюро розслідувань США намагалися зустрітися з російською ескорт-моделлю та відеоблогеркою Анастасією Вашукевич (більше відомою під іменем Настя Рибка), котра перебуває у в'язниці у Таїланді.

Про це повідомляє CNN із посиланням на таїландського чиновника.

Окрім Рибки, агенти також хотіли зустрітися з її секс-тренером Олександром Кириловим (Алексом Леслі).

Як повідомило джерело телеканалу, відповідний запит ФБР про організацію зустрічі з Анастасією Вашукевич був відхилений владою Таїланду.

Зазначається, що заявка на зустріч із скандальною Настею Рибкою надійшла в імміграційну службу Таїланду після того, як дівчина заявила про наявність інформації щодо втручання Росії у вибори президента Сполучених Штатів Америки.

Проте, американські спецслужбовці отримали відмову від влади королівства, оскільки до затриманих допускають лише їх родичів і законних представників.

Нагадаємо, 25 лютого, у Таїланді затримали російських відеоблогерів, відомих під псевдонімами Алекс Леслі і Настя Рибка за незаконне проведення секс-тренінгу. Окрім того, російська ескорт-модель заявила, що готова розповісти американським ЗМІ про втручання Росії у вибори в США в обмін на її звільнення із тайської в'язниці.

Хто така Настя Рибка? Це ескорт-модель і блогер, стала відомою у лютому 2018 року після публікації розслідування Олексія Навального і Фонду боротьби з корупцією. Розслідування базувалося на її записах в Instagram і книзі "Дневник по соблазнению миллиардера", де описується зустріч олігарха Олега Дерипаски і замісника голови уряду Російської Федерації Сергія Приходько під час спільної триденної подорожі в Норвегії в серпні 2016 року на яхті, яка належить Дерипаскі. Скандал отримав широке висвітлення в світових і російських ЗМІ.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Субота, 15 Грудня

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту