Сьогодні
Середа 12 Грудня 2018

Ситуація повзучого геноциду, – російськомовні європейці провели в Берліні антивоєнний пікет

Ситуація повзучого геноциду, – російськомовні європейці провели в Берліні антивоєнний пікет

Сьогодні перед посольством Росії в Берліні активісти провели пікет на підтримку кримських татар. Учасники також вимагали звільнення інших бранців Кремля, серед яких і Роман Сущенко.

Організатори акції – Форум російськомовних європейців, один із лідерів якого – російський соціолог Ігор Ейдман, який є двоюрідним братом вбитого російською владою Бориса Немцова.

За його словами, пікет планували давно і своїм обов'язком вважають показати німцям, що про військові злочини Росії не можна забувати й тему потрібно постійно піднімати.

Двоюрідний брат Нємцова називає утиски кримських татар "ситуацією повзучого геноциду". На плакатах активістів також написані заклики до Владіміра Путіна припинити війну. Окрім членів Форуму російськомовних європейців, в пікеті взяли участь українські та німецькі активісти.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту