Сьогодні
Четвер 13 Грудня 2018

Синоптики: завтра в Україні переважно без опадів, вдень до 6 градусів морозу

Синоптики: завтра в Україні переважно без опадів, вдень до 6 градусів морозу

В Українському гідрометцентрі повідомляють, що завтра, 14 січня, в Україні переважно без опадів, температура 1-6 градусів морозу. Як повідомляє Укргідрометцентр, завтра опади не очікуються, лише в Херсонській, Запорізькій і Донецькій областях невеликий, а в Криму помірний сніг.

В Українському гідрометцентрі повідомляють, що завтра, 14 січня, в Україні переважно без опадів, температура 1-6 градусів морозу.

Як повідомляє Укргідрометцентр, завтра опади не очікуються, лише в Херсонській, Запорізькій і Донецькій областях невеликий, а в Криму помірний сніг.

Температура вночі 7-12 градусів морозу, вдень 1-6 градів морозу, натомість на Закарпатті і в Криму буде тепліше – місцями вночі 0-5 градусів морозу, вдень 0 -3 градусів тепла.

Синоптики повідомляють, що завтра у Києві без істотних опадів, температура вночі 8-10 градусів, а вдень 3-5 градусів морозу.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту