Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Синоптик сповістила, коли в Україні почнеться літня спека

Синоптик сповістила, коли в Україні почнеться літня спека

Наприкінці липня в Україні, зокрема у Києві, відновиться спекотна погода, коли температура повітря значно підвищиться.

Про це розповіла синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці у Facebook.

Для любителів гарячих відчуттів у великому місті. З 26-го липня у Києві почнеться спека, – зауважила вона.

Водночас, синоптики порталу Gismeteo прогнозують, що жара протримається у Києві майже до середини серпня. Пік спекотної погоди варто очікувати 5 серпня, коли температура повітря сягне понад 30 градусів тепла.

У той час, на заході України, стовпчики термометрів будуть підніматися наприкінці липня до +28+30 градусів тепла. Така погода збережеться у регіоні до середини серпня, хоча з початку останнього місяця літа можливі часті дощі.

У північних областях також почнеться спека та сонячна погода, а дощі ймовірні лише на початку серпня. Температура повітря підніметься вище 30 градусів тепла.

Не омине сильна жара і Схід України, яка триватиме в областях до половини останнього літнього місяця. Так, стовпчики термометрів сягнуть позначки у +32+33 градуси тепла.

Найбільшу спеку варто очікувати у південних регіонах України. Зокрема, у приморських районах погода потішить туристів та відпочивальників температурою до +35+37 градусів тепла. Триватиме спека аж до кінця серпня.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту