Сьогодні
Середа 12 Грудня 2018

Синоптик: 14 лютого до України наблизиться циклон з Італії

Синоптик: 14 лютого до України наблизиться циклон з Італії

14 лютого до України наблизиться циклон з Італії, повідомляє синоптик Наталка Діденко. За її даними, вплив циклону найбільше буде помітним у західних областях і Одещині – на заході завтра очікується пристойний сніг, а в Одеській області буде мокрий сніг і дощ.

14 лютого до України наблизиться циклон з Італії, повідомляє синоптик Наталка Діденко.

За її даними, вплив циклону найбільше буде помітним у західних областях і Одещині – на заході завтра очікується пристойний сніг, а в Одеській області буде мокрий сніг і дощ.

«Залишки іншого, вже старого, циклону ще спровокують завтра невеликий сніг на сході України. А на півночі, у центрі, у більшості південних областей буде хоч і переважно хмарно, проте без істотних опадів», – написала вона на своїй сторінці в Facebook.

Діденко попереджає, що найближчої ночі очікують 4-8 градусів морозу, вдень в Україні 0-5 градусів морозу.

За даними синоптика, у Києві 14 лютого хмарно, без суттєвих опадів, вночі до 6 градусів морозу, а вдень до 2 градусів морозу.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту