Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

Синод РПЦ заборонив молитися за патріарха Варфоломія

Синод РПЦ заборонив молитися за патріарха Варфоломія

У храмах московського патріархату припинять молитовне поминання Константинопольського патріарха Варфоломія Таке рішення ухвалив на засіданні в Москві 14 вересня Синод Російської православної церкви, повідомляє Радио Свобода. Крім того, припиняється спільне служіння священиків московського і Константинопольського патріархатів православної церкви.

У храмах московського патріархату припинять молитовне поминання Константинопольського патріарха Варфоломія Таке рішення ухвалив на засіданні в Москві 14 вересня Синод Російської православної церкви, повідомляє Радио Свобода. Крім того, припиняється спільне служіння священиків московського і Константинопольського патріархатів православної церкви. Як сказав після засідання високопоставлений представник РПЦ митрополит Іларіон, таке рішення стало реакцією на рішення Константинопольського патріархату відправити до України двох своїх представників - екзархів, що є першим кроком до надання Українській православній церкві автокефалії. За словами Іларіона, мова поки не йде про розрив спілкування євхаристії між вірянами двох православних церков. Тобто парафіянам московського і Константинопольського патріархатів поки не заборонено разом молитися. Проте, як попередив митрополит, якщо Константинопольський патріархат йтиме шляхом надання автокефалії Українській церкві, РПЦ може піти на повний розрив з Константинопольським патріархатом. Крім того, як заявив Іларіон, РПЦ перериває участь в єпископських асамблеях, так само як і в богословських діалогах, багатосторонніх комісіях та всіх інших структурах, в яких головують або співголовують представники Константинопольського патріархату.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту