Сьогодні
Вівторок 22 Січня 2019

Син Януковича фінансував утворення "ДНР" та "ЛНР", - екс-депутат Держдуми

Син Януковича фінансував утворення "ДНР" та "ЛНР", - екс-депутат Держдуми

"?'" , $1 , "" ""

"Сім'ю" Януковича, яка отримала $1 млрд за відмову від асоціації з ЄС, за недотримання проросійського курсу змусили відправити ці гроші на фінансування "ДНР" та "ЛНР"

Про це заявив екс-депутат Держдуми Ілля Пономарьов після допиту в Оболонському райсуді Києва, передає "Укрінформ".

"За тією інформацією, яка в мене є, першочерговий етап того, що там відбувалося, з утворенням "ЛНР" і "ДНР" фінансувався конкретно Олександром (Януковичем, - ред). Чому? Тому що в цьому світі на мові, зрозумілій вашому колишньому президенту, йому зробили "пред'яву" стосовно того, що "ми тобі грошей відвантажили, а ти не виконав свої зобов'язання, так давай роби щось корисне", - розповів Пономарьов.

За його словами, зобов'язання були прості: Янукович залишається президентом, країна не йде в ЄС, не йде в НАТО, лишається у російській сфері впливу.

"Як наслідок, він (Янукович, - ред.) втратив владу, і країна різко "хитнулася" у західний бік. Тобто стало не краще, а гірше. І говорили, що це якраз результат невмілих дій президента. Що він сам своїми руками розхитав ситуацію", - зазначив Пономарьов.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту