Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Сім'я з Британії заявила про зникнення родича на ЧС в Росії

Сім'я з Британії заявила про зникнення родича на ЧС в Росії

Громадянин Британії Дуглас Моретон, який приїхав до Росії на чемпіонат світу з футболу, пропав 6 липня, після матчу Англія – Швеція в Самарі.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на родичів зниклого.

Зазначається, що 6 липня Моретон після гри повинен був летіти в Москву. Родичі припускають, що він доїхав до столиці, оскільки з його кредитної картки відбувалося списання грошей.

"Інтерфакс" з посиланням на МВС по Самарській області пише, що заяв про зникнення іноземця до них не надходило.

До органів внутрішніх справ ГУ МВС Росії по Самарській області заяву про безвісти зниклих іноземних громадян не надходили, інформація розміщена в ЗМІ в даний момент перевіряється, – сказав співробітник прес-служби.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту