Сьогодні
Субота 22 Вересня 2018

Схему корупції у Міноборони свідомо прикривали, – Анатолій Гриценко

Про масштабну корупції у Міноборони, у якому НАБУ підозрює посадовців із МОУ в причетності до розкрадання 149 мільйонів гривень – колишній міністр оборони Анатолій Гриценко.

Причетність Президента Я не знаю хто винний. Але те, що по-факту – це мародерство, за що на тій війні розстрілювали перед строєм – це точно. Так не можна знущатися з людей та армії.

– Не могли в Міноборони таку велику суму вкрасти самі. Очевидно десь на горі була, як кажуть, криша. Зараз ми побачили, що один із любих друзів Порошенка Латковський готовий взяти на поруки.

Читайте також на УкропНьюс: В Бразилии арестованы счета и имущество экс-президента Дилмы Руссеф по делу Petrobras

Якби він (Порошенко – ред.) хотів це очистити, то він би "відрубав перші руки" у 2014 році, то на цьому би все закінчилося. Але для цього йому потрібно "повідрубати" всі свої "офшори", трасти, бізнес. Не лізти в бізнес – займатися державними справами. Не пригрівати біля себе всіх оцих людей.

Система ProZorro – Систему ProZorro так розрекламували, що вона класна. Але той, хто має відношення, долучений до цього, вони скажуть, що там ще потрібно працювати.

Її обходять дуже легко. ProZorro працює на мінімальну ціни. Висовують багато фірм. Певна фірма виграє тендер, потім відмовляється, вступають інші, які змінюють ціни. Потім вони викручують руки через додаткові угоди, піднімають ціни. Але ProZorro вже доповіла, що система зекономила великі гроші. А коли падала ціна на ринку – фірми її не зменшили. Це ж очевидна афера.

Читайте також на УкропНьюс: Андрей Малахов раскрыл тайны жизни покойного Аллана Чумака: оказывается, человек, который хотел "избавить от проблем" всех граждан России, сам имел проблемы с алкоголем

Більше – дивіться в інтерв'ю з Анатолієм Гриценко.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту