Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

Серед постраждалих від вибуху в Парижі є українець

Серед постраждалих від вибуху в Парижі є українець

Громадянин України отримав незначні травми внаслідок вибуху в паризькій пекарні Він жив в готелі навпроти будівлі, в якій вибухнула пекарня, повідомив керівник консульського відділу посольства України у Франції Микола Собко, інформує Укрінформ. "Особа проживала у готелі навпроти будинку, де стався вибух, та дістала незначні ушкодження", - сказав дипломат.

Громадянин України отримав незначні травми внаслідок вибуху в паризькій пекарні

Він жив в готелі навпроти будівлі, в якій вибухнула пекарня, повідомив керівник консульського відділу посольства України у Франції Микола Собко, інформує Укрінформ.

"Особа проживала у готелі навпроти будинку, де стався вибух, та дістала незначні ушкодження", - сказав дипломат.

За його словами, чоловікові була надана необхідна консульська допомога. Він почувається задовільно.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту