Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

Сенцов із російської в'язниці ставить п'єсу в київському театрі та готує до видання книгу, - тюремники

Сенцов із російської в'язниці ставить п'єсу в київському театрі та готує до видання книгу, - тюремники

'

Незаконно засуджений у РФ український режисер Олег Сенцов дистанційно керує постановкою п'єси в Києві і готує до видання книгу

Про це заявив заступник директора Федеральної служби виконання покарань (ФСВП) Росії Валерій Максименко, передає російське видання TAСС.

"Що стосується його здоров'я, то зі здоров'ям (після тривалого голодування) у нього все чудово. Він сповнений сил і творчих планів", - заявив Максименко.

За його словами, Сенцов дистанційно керує постановкою своєї п'єси "Номери", прем'єра якої повинна пройти в грудні у Києві.

"Це - п'єса-антиутопія, де сатирично відображені відносини між людьми", - сказав Максименко.

За його словами, Сенцов планує також написати книгу, а також відіслати до видавництва для публікації збірник оповідань про своє дитинство п'ятьма мовами.

"Перший пілотний екземпляр книги з автографом він планує подарувати керівництву ІК-8 (де він відбуває покарання), тому що вважає, що до нього ставляться як личить, не порушують його прав, претензій до керівництва колонії у нього немає", - заявив очільник російського ФСВП.

Він також розповів, що Сенцов у колонії перечитує "Війну та мир" Льва Толстого та вивчає англійську мову, готуючись до майбутнього звільнення. У нього російське і українське громадянство, також він є почесним громадянином Парижа.

 

 

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту